Małe mieszkania wcale nie takie małe

Coraz częściej szczególnie młodzi ludzie decydują się na zakup kawalerki w pierwszym etapie swojego wspólnego życia, ponieważ generuje ona stosunkowo niewiele kosztów, posiada również naprawdę sporo zalet, które długo można by wymieniać. Kawalerki, jakie są przezeń wybierane, najczęściej oscylują w okolicach do trzydziestu metrów kwadratowych, stając się przytulnym, ciepłym gniazdkiem w pierwszych latach, dając szansę na rozwój kariery oraz zdobycie odpowiedniego stanowiska i pieniędzy, pozwalającego na zakup większego mieszkania.

Jakich mieszkań szukają młodzi?

Małe mieszkania nie oznaczają, że młodzi zadowolą się byle jakim mieszkaniem. Rynek wtórny najczęściej odpada w przedbiegach ze względu na katastrofalny stan przeważającej części nieruchomości oraz nie zawsze do końca wyjaśnione kwestie formalne, a także przypadki sprzedawania lokalu wraz z lokatorem. Największym zainteresowaniem cieszą się nowoczesne inwestycje, jak te przy Czyżewskiego 1 – schludne, zawarte w ciekawej formie architektonicznej, wygodne, komfortowe oraz dopasowane do obowiązujących realiów codziennego życia.

Powiększamy powierzchnię

Czasem metry kwadratowe to jedynie kwestia umowna, ponieważ odpowiednie zaaranżowanie wnętrza i zastosowanie odpowiednich dodatków sprawią, że mieszkanie będzie wydawało się nam o wiele większe, niż jest w rzeczywistości. Najlepszym trickiem, który może pomóc nam ukryć ten mankament, jest malowanie ścian na biało oraz wieszanie sporych rozmiarów luster.

2 komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *